Serwery i usługi cloud

Centrum informatyczne Twojej firmy

Serwerownia stanowi w dzisiejszych czasach serce niemalże każdej firmy. To tam gromadzona i przetwarzana jest tak cenna dziś informacja.

Serwery

SerweryFizyczne serwery niezbędne są do przetwarzania informacji oraz zabezpieczenia danych.

Macierze

MacierzMacierze dyskowe, to wielodyskowe magazyny danych gromadzące je w sposób wydajny i zapewniający bezpieczeństwo.

Wirtualizacja

WirtualizacjaAby zminimalizować liczbę serwerów fizycznych i zoptymalizować wykorzystanie zasobów, stosuje się wirtualizację.

Monitoring

Monitoring ITObserwowanie utylizacji zasobów oraz wczesne powiadamianie o możliwych problemach jest niezbędne do prawidłowego działania całej infrastruktury.

Backup

BackupKompletny backup środowiska zapewnia możliwość odzyskania wrażliwych danych w razie awarii. W ten sposób nie zostaną utracone cenne dla firmy informacje.

Zasilanie awaryjne

UPSNiezbędne dla zachowania stabilności działania serwerowni. Zapewnia ciągłość pracy w przypadku przerw w dostawie zasilania, lub przy skokach napięcia.

Wirtualizacja

Umożliwia możliwie efektywne wykorzystanie zasobów za sprawą zastosowania tak zwanego hypervisora, wirtualizatora. Dzięki niemu możliwe jest umieszczenie kilku(nastu) odrębnych serwerów, systemów operacyjnych, usług na jednej fizycznej maszynie. Możliwe jest także zestawienie klastrów, czyli łączenie mocy obliczeniowej kilku maszyn na potrzeby jednego, bądź kilku rozwiązań.

Hypervisor
Cloud-As-A-Service

Oferujemy kompletne rozwiązania w modelu CAAS (Cloud As A Service). Dostarczamy gotowe środowisko w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt i najwygodniejsze oprogramowanie do zarządzania chmurą.

Managed VPS

Zarządzalne środowisko VPS dla spełnienia indywidualnych potrzeb. Oferujemy wydajne VPSy o wysokiej dostępności, oferujemy także administrację posiadanymi już przez Państwa serwerami.

Administrowanie serwerami

Oferujemy usługi profesjonalnej administracji serwerami fizycznymi i usługami klienta. Współpracujemy z najlepszymi producentami serwerów, co zapewnia wysoki dostęp do najnowszych technologii, a także części zamiennych w razie ewentualnej awarii. Zaprojektujemy nowe rozwiązanie technologiczne do Twojej firmy, lub zaopiekujemy się istniejącą już infrastrukturą, jesteśmy także w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie w oparciu o nasze doświadczenia i dobre praktyki.

DellSynology
HP IBM