Obsługa informatyczna firm

Zaopiekujemy się Twoją infrastrukturą

Dlaczego outsourcing IT?

Ponieważ jest to najlepsze rozwiązanie dla firm wymagających profesjonalnego wsparcia w informatyce. Decydując się na usługę outsourcingu pracowników IT, utrzymujesz koszty utrzymania na optymalnym poziomie, otrzymując personel dobrany profesjami i wielkością do wymagań Twojej firmy. Dzięki nam zwiększone zostanie bezpieczeństwo informatyczne firmy, zoptymalizujemy działanie całej infrastruktury i zapewnimy ciągłość jej poprawnego działania. Usługi świadczymy w oparciu o najlepsze praktyki, rekomendacje ITIL przy zachowaniu uzgodnionego wcześniej SLA. Jeżeli Twoja firma mieści się w Trójmieście lub okolicach - nie czekaj, skontaktuj się z nami!

it outsourcing

Przykładowy cennik outsourcingu

Pakiet Mini
niezbędne minimum
od 499 zł
za miesiąc

Stacje robocze: 1-10

Serwery: 1

Limit godzin: 2-10

Czas reakcji: 8h

Sprzęt zastępczy: nie

Pakiet Maxi
dla najbardziej wymagających
od 2699 zł
za miesiąc

Stacje robocze: od 26

Serwery: od 2

Limit godzin: od 25

Czas reakcji: 2h

Sprzęt zastępczy: tak

Wsparcie zdalne

Większość problemów jesteśmy w stanie rozwiązać zdalnie, bez potrzeby wizyty w siedzibie firmy. Pozwala to oszczędzić na czasie niezbędnym do podjęcia działań, a także usprawnia ocenę wagi zgłoszonego problemu. W pracy zdalnej wykorzystujemy dwie aplikacje: TeamViewer oraz Mikogo.

teamviewer
mikogo

Zapraszamy do współpracy

Kontaktując się z naszą firmą uzyskasz szczegółowe informacje odnośnie usługi outsourcingu IT, pomożemy także dobrać najlepszy wariant do Twoich potrzeb.